MENU

9 důvodů proč reklama na kole

- 28.11.2015

Mobilita – dostane se úplně kdekoliv. Na rozdíl od statické reklamy může cyklista s reklamou navštívit významné společenské akce v kraji, kde by vás reklama vyšla na desítky tisíc korun. Naopak se dostane i do těžce dostupných míst na turistických stezkách, které zejména budou atraktivní například pro firmy cílící na aktivně žijící lidi.

Atraktivita – Lidé mají rádi nové věci. A reklama na kole je opravdu originální a dokáže zaujmout.

Ekologičnost – Zaujme především firmy, které se snaží za sebou zanechat co nejmenší ekologickou stopu.

Nepřehlednutelná – Zkušenosti nás naučily, že jedinec nezvládne tolik co skupina. Proto do ulic nasazujeme skupiny reklamních jezdců, jenž v ucelené sestavě brouzdí rušnými a atraktivními místy. Dopad na kolemjdoucí je obrovský.

Variabilita – Reklamní jezdec krom reklamního křídla může být vybaven:

    • Tričkem – Ucelenost oděvů má velký efekt. Na první pohled lze poznat, že se nejedná o rodinu na vyjížďce.
    • Dárky – Jezdci mohou na libovolném místě zastavit, nechat reklamní křídlo dělat svou práci a během toho rozdávat reklamní letáčky či dárečky.
    • Reproduktorem – Během jízdy bude hrát vaše reklama, slogan, hudba. (Je nutné vlastnit autorské práva.)
    • Světly – Reklamu na kole lze provozovat i za tmy. Ono to vlastně sebou nese i výhody. No nepodívali by jste se aspoň, kdyby kolem vás projíždělo 5 krásně osvětlených kol s hrající hudbou?

Offline – V online světe je čím dál náročnější zaujmout své klienty. Navíc existuje řada pluginu pro prohlížeče, které reklamu na webech skryjí. Naši reklamu nikdo nezablokuje a bude viditelná pro všechny. Na lidi má offline reklama mnohem větší dopad, než ta online.

Nepřelepitelná – Reklama má být vidět a hledat potencionální zákazníky. Znáte to, vylepíte plakát a ten je druhý den pryč. Nevyhazujte peníze oknem a zvolte variantu, která je nepřelepitelná.

Obnovitelná – Reklamní křídlo je tisknuto na vysoce kvalitní bavlněnou banerovinu. Takovéto křídlo může sloužit déle než jednu reklamní kampaň. Každý klient má po dobu dvou let reklamní křídla uloženy v našem archívu.

Český výrobek – naše reklamní nosiče a křídla sami vyvíjíme (jsou chráněny průmyslovým vzorem) a vyrábíme u českých firem. Podporujeme tak českou ekonomiku a to nás těší.

Ať už Vás na naší reklamně zaujalo cokoliv, rádi si s Vámi domluvíme osobní schůzku a společně vymyslíme nejlepší možnou variantu jak dosáhnout Vašeho cíle. S obchodními záležitostmi se zabývá pozitivně naladěný: honza@reklamacojede.cz